FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

TANITIM BASLIGI
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    tavsan.org Forum Index -> Bizim Tavşanlarımız
View previous topic :: View next topic  

tanitim
EVET
86%
 86%  [ 19 ]
HAYIR
13%
 13%  [ 3 ]
Total Votes : 22

Author Message
A.N.G

PostPosted: Tue, 12 Sep 2006, 12:18 pm    Post subject: ben de anlatıyım tavşiyi ve kendimi Reply with quote

bu sene ilköğretim 7 ye geçtim. heralde bu forumdaki herkesten küçüğüm. ben hayvanları acayip severim. ilk hayvanım pekin ördeğiydi. ama ördekler evde beslenebilecek hayvanlar değil. çok pisletiyolardı etrafı .evin içine almıyoduk balkonda bakıyoduk. ama kış gelince bir köye göndermek zorunda kaldık.:( daha sonra 1 cennet papağanı besledim. ama öldü. öldüğünde çok üzülmüştüm. sonra bir de muhabbet kuşu besledim ama bize pek alışmadı. heralde evil değildi. çünkü bazı petshoplarda satılan muhabbet kuşlarını doğadan yakalayıp getirdiklerini duydum sonradan. annem bi gün balkonda kafesin kapısını açmış. oda özgürlüğüne kavuştu. ben ölmüş olacağını düşünüyorum :( ama annem birileri onu evine almıştır diyo bilemicem artık. neyse ... annemn bana kuş sözü vardı eylül için aslında .ama onu tavsana çevirdim. kardeşimle ikimizin tavşanı oldu işte. tavşan alma fikri petshopta görünce aklıma geldi. sonra google de araştırdım ve tavsan.org u buldum. tuvalet eğitimi verilebildiğini de öğrenince annemi ikna oldu. ve böylece tavşi yi aldıık.onu çoooook seviyorum
Back to top
View user's profile Send private message
davşanseven

PostPosted: Sun, 01 Oct 2006, 11:38 am    Post subject: Reply with quote

Merhabalar,ben de bu sitede oldukça yeniyim.İsmim pınar.İstanbulda yaşıyorum ve burada okuyorum..benim davşimle tanışma hikayem tamamen unıversıteye hazırlık domemıne dayanıyor..arkadaşlar gercekten o gunler benım hayatımın en karanlık en kotu donemlerıydı..Psıkolojımın bu halıne dayanamayan babam bırgun elınde bı kesekagıdıyla geldı..ve benım hayatım o gun renk kazandı..Daha kızım 1 haftalık bıle degıldı bana geldıgınde..Onun ıcın her seyı hazırladım,guzel bı yatak yaptım..tuvalet alıskanlıgını sagladım..O kadar gusel kı..buraya resımlerını de gonderıcem davsimin..hepinız tavsılerınzle mutlu kalın
Back to top
davşanseven

PostPosted: Sun, 01 Oct 2006, 11:48 am    Post subject: Reply with quote

Bu da benım kızım[URL=http://imageshack.us][img]http://img483.imageshack.us/img483/6379/beyaz6kc3.jpg[/img][/URL]
Back to top
62
Site Admin

PostPosted: Sun, 01 Oct 2006, 8:48 pm    Post subject: Reply with quote

Çok cici bir kız, keyfi de çok yerinde gözüküyor :) kaç yaşında?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
davşanseven

PostPosted: Sun, 01 Oct 2006, 11:17 pm    Post subject: Reply with quote

evet çok cicidir..Kıyamam ben ona..4 yasında..yaklasık 1 ay sonra 5 yasına gırecek :D
Back to top
davşanseven

PostPosted: Sun, 01 Oct 2006, 11:20 pm    Post subject: Reply with quote

[URL=http://imageshack.us][img]http://img175.imageshack.us/img175/6580/beyaz2rr4.jpg[/img][/URL]
Back to top
belinda

PostPosted: Mon, 02 Oct 2006, 11:44 am    Post subject: Reply with quote

tavsinin cok gûzel:)
Back to top
arda

PostPosted: Tue, 19 Dec 2006, 9:25 pm    Post subject: Reply with quote

merhaba biz Arda ve annesi olarak aranızda yeniyiz.benim ismim Elif.biz Marmaris'te yaşıyoruz.iş nedeniyle.çünkü eşim turizmci.aslında ben de.ama çalışmıyorum.oğlum Arda 4. sınıfa gidiyor.aslında biz her tür hayvanı çok severiz.daha önce kedilerimiz,muhabbet kuşlarımız,sevda papağanımız,akvaryumda çeşit çeşit balıklarımız,hatta misafir köpeklerimiz(arkadaşlarımız tatile gidince veya bulduğumuz.ama sonra sahibi ortaya çıktı ve geri verdik.)oldu.ben de üniversitedeyken yurtta hep balık besledim.benim hayvan sevgim biraz babamdan geçme.çocukken ne zaman dışarı çıksak petshoplara giderdik.şimdi de öyle.aslında İstanbulluyuz.tatillerde gidince hergün petshop geziyoruz.evimizde bir muhabbet kuşumuz var.konuşuyor.adı Boncuk.Arda'nın kendi odasında akvaryumu var.içinde oranda,altınbaş japonlar var.salonda da akvaryum var.diskuslarımız var.sokaktaki kedileri de hep besleyip,tedavi ettiriyoruz.her sene yeni yavrular ve trafiğe kurban gidenler oluyor.burada da 2-3 petshop var.ama her aradığımız yok.bizim daha önce beslediğimz 2 tavşanı çok büyüyünce komşumuzun bahçesine koyduk.1-2 gün sonra kaçmışlar.çok üzüldük.uzun bir süre sonra birisi tavşanlarımızın nerede olduğunu söyledi.bir başkası onları almış ve güvercinlerini koyduğu büyükçe bir kümese yerleştirmiş.daha da büyümüşler ve yavruları olmuş.orada bıraktık.çünkü rahatları iyiydi.Arda için 10 tane civciv almıştık.onlara bahçede yer yaptık.4 tanesi horoz oldu.çok pisletiyorlar ve çocukları kovalıyorlar diye bir tanıdığa verip köyüne gönderdik.onlar da sonra kesmişler :cry: bizim için pet,onlar için et :!: şimdi de panda var.oğlumuz için aldık.ama iş bize kaldı.internette gezinirken hep yabanci sitelerden faydalanıyorduk.hatta holland lop ve cücelerin hastasıyız.ama siteniz bize ilaç gibi geldi.deneyimlerinizi paylaşmanız ve veterinerin de sorularımıza yanıt vermesi çok güzel.aslında Arda sitenize üye oldu.ama ikimiz de yazıyoruz.Arda okuldan gelince ilk işi bilgisayarına bakmak oluyor.aslında panda'dan sonra...eşim de bize şaka yollu takılıyor.yakında kulaklarımızın uzayacağını ve birer ponpon kuyruğumuzun çıkacağını söylüyor.ama biz panda'yla çok mutluyuz.umarım uzun yıllar da böyle olur.bir de cinsiyetinden emin olabilsek :wink: hepinize mutlu,sağlıklı ve tavşanlı günler :D
Back to top
62
Site Admin

PostPosted: Wed, 20 Dec 2006, 12:37 am    Post subject: Reply with quote

Arda, Elif ve Panda,

Aramıza hoşgeldiniz tekrardan. Marmaris'te hava çok güzel olmalı, eviniz canlılar açısından oldukça renkli ve kalabalık, ne güzel :D İstanbul'da çok zor maalesef. Ben her zaman acaba Topi'ciğim Nişantaşı'nın gürültüsünden rahatsız oluyor mu diye düşünüp üzülüyorum. Hava kirliliği de cabası :(
Sayfa hakkında söyledikleriniz için teşekkürler, umarım yararlı olmuştur.

Sevgiler :D
Back to top
atilla

PostPosted: Wed, 20 Dec 2006, 3:11 am    Post subject: Reply with quote

Merhaba bende Atilla, 27 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum, animasyon film sanatçısıyım...

Kendimi bildim bileli evimizde onlarca kedi beslemişizdir.
Bize kedi sevgisi annemden geçme, annem yıllardır kedi beslemiş,
onun ilk bebişleri biz değil kedileriymiş :)
Ama annem ne olduysa birgün kedi beslememeye karar verdi.
Öldüklerinde yaşadığı üzüntü ve tüylerinden hasta olma korkusu onu kedilerden soğuttu ve 4 yıldır
evimizde evcil hayvanımız yoktu taki 1 ay öncesine kadar.

Kedilerle çok anılarım oldu, bunlardan 1 taneside: anne kedimiz doğumdan sonra öldü
yetim bıraktığı 5 yavruyu ellerimizle besledik çok zorluk ve acı çektik.
Ama hepsi çok sağlıklı ve iyi yerlere gitti. İnanmazsınız yetim yavrulardan birini cami imamına verdik,
namaz kıldırırken yanına gidip oturuyormuş :) düşünebiliyor musunuz ?
Bir keresinde de sokakta bir yere sıkışmış yavru beyaz kedi buldum eve getirip büyüttüm,
Van kedisiymiş çok tatlıydı, geceleri bazen bahçede kalıyordu,
bahçede yattığı bir gece evimize hırsız girmişti, o zaman bizi Pamuk uyandırmıştı.
2 kerede K9 cinsi kurt besledim birini tek başına gezerken belediye zehirlemiş,
diğerinide 4-5 aylık yavru olduğu için serseri bir hırsız çalıp götürmüştü :(

Anlayacağınız bizim hayvanlarla meceramız hep hüzünlü bitti...

En sonki kedimizden ayrılalı sanırım 4 yıl geçti ve biz o 4 yıldır evde hep bir kedinin eksikliğini hissettik.
En sonunda eve evcil bir hayvan almaya karar verdim,
tabiki bu sefer tavşan alacaktım çünkü son zamanlarda bu cimcimeleri çok merak ediyordum.
Biliyormusunuz ben hayatımda ilk defa bir tavşanı elime alıp sevdim.
Ne zaman petshoplarda tavşan görsem, satıcılar hiç el sürdürmezdi.
Elletmesinler artık umrumda değil :) Çünkü bende bir tavşan sahibiyim...

Kedi besleyenler bilir, kediler kendini sevdirmek için hep sırnaşırlar oysa tavşanlar tam tersi,
hiç yüz vermiyorlar fakat tavşanların kendini sevdirmeyede ihtiyaçları yok :)
Şuan yavru mıncıklayamıyorum ama 2-3 ay sonra hiç şansı yok :)
Back to top
62
Site Admin

PostPosted: Wed, 20 Dec 2006, 12:02 pm    Post subject: Reply with quote

Atilla,

Umarım sağlık birşekilde büyütürsün tavşiyi. Hayvanlara bağlanmak ve onları kaybetmek gerçekten çok zor gerçekten. Bakalım tavşanla nasıl bir maceranız olacak. Büyüdükçe daha komik ve eğlenceli oluyorlar (gerçi bu sabah Topi nedense beni ufacık ısırdı hiç sebepsiz, çok kızdım :( ama neyse hadi) :D
Back to top
atilla

PostPosted: Wed, 20 Dec 2006, 11:04 pm    Post subject: Reply with quote

Evet evde bir hayvan besleyip sonrada kaybetmek çok kötü.
Umarım tavşanımla güzel maceralar yaşarım.
Küçükken kaybettiğim hayvanlarıma mezar yapardım :)

Evet tavşanlar ısırıyor diyorlar, bizimki şuana kadar ısırmadı ama bakalım
daha görecek çok günümüz var :) Güzel günler görelimde arada bir ısırık veririz artık.
Back to top
fıstık

PostPosted: Sun, 28 Jan 2007, 11:17 am    Post subject: Reply with quote

[url=http://upload5.postimage.org/392529/photo_hosting.html][img]http://upload5.postimage.org/392529/CANIM.jpg[/img][/url]Ben
merve tavşanımın adıda fıstık ben bu siteye geçen seneden beri misafir olarak katılıyordum fakat 16 gübdür üyeyim vede çok güzelbir site benim küçüklüğümden beri balık ve su kaplumbağam oldu hep ama ben hep kedi ve köpek istedim annem ve babam almadı nedni hasta olurmuşum annemin arkdaşı kis oldu diye işte annem ve babam çok sever hayvan evde ama almaz.BEN 1.. sınıftan beri resimlerime tavşan çizerim öğretmenlerimde ne bu tavşan aşkı der en geçen sene ipek ablanın bu güzel sitesinde tavşanım olmadığı halde araştırma yaptıım vede dosya oluşturdum işte bizim evin yanında pet shop var orası ile ii bir dosluğum var vede benim tavşan sevdiğimi biliyorlar bana panda tavşan getirmişler benle beraber arkadaşımda aldı hemde fıstığın kardeşi özbe öz.sonra annemden izinsiz aldığım söylenebilir aama eve bir getirdim herkes bayıldı çok seviyor falan böyle benim elimden aldılar öpüyolar falan işte şimdi fıstık 8 aylık geçen sene küçük olduğu için otele gizlice soktuk ama bu senen annemin kandil gecesinde fıstığa aldııkırmızı kafesle gidemeyiz.Nereye koyacağımızı bilmiyoruz! :( ayrıca siz bu tanıtım tropiyi çok önce yapmışsınız bende beğendim yazdım :P
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
62
Site Admin

PostPosted: Sun, 28 Jan 2007, 6:00 pm    Post subject: Reply with quote

Merve ve fıstık,

Tekrardan aramıza hoşgeldiniziz. Fıstık çok şeker, buradaki bebeklik fotografı sanırım. Şu anda kaç yaşındasın? Sanırım forumumuzdaki en genç üyemiz sensin. :) Bu kadar küçük yaşta tavşanlarla tanışmış olman harika. Ona çok iyi baktığına eminim :D

Sevgiler
Back to top
fıstık

PostPosted: Mon, 29 Jan 2007, 1:37 pm    Post subject: Reply with quote

ayrıca ben fıstığı panda cinsi olarak almıştım pet shopçu öyle dedi ama saol demek ingiliz tavşanı
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
62
Site Admin

PostPosted: Mon, 29 Jan 2007, 1:59 pm    Post subject: Reply with quote

Panda türü diye bir tür yok zaten, sanırım İngiliz tavşanlarına bizimkilerin taktığı bir isim bu.
Orta büyüklükte, 3.5 kilo civarına gelen bir tür.İki renkli, ve desen olarak benekler veya alacalı olan tavşanlardır. Çok insan canlısı ve rahat bir tür olarak geçiyor. Türkiyede çok yaygın.
Diğer İngilizlere bakmak istersen şu sayfada resimleri var

[url]http://www.gotsmallanimalsonline.com/pictures/gallery/english-rabbits/[/url]

[img]http://ramage.typepad.com/marginalia/images/rabbits.jpg[/img]
Back to top
BB

PostPosted: Wed, 21 Feb 2007, 10:33 pm    Post subject: Reply with quote

Seni çok iyi nalıyorum. Şener'e de çok üzüldüm. Benim tavşanımda bu 14 şubatta öldü. Çok acı oluyor gerçekten, özellikle elinden birşey gelmiyorsa. Benim tavşanım BB de midesindeki kılları sindiremediğinden öldü muhtemelen, birde hava değişikliği. Ben de senin gibi sokaklarda eziyet edilen tavşanları gördükçe sinirden çatlıyorum. Bu ne iğrenç bir şeydir. O kadar aciz bir varlıksın ki, minnacık dünya tatlısı bir hayvana işkence ederken para kazanıyorsun "make a living" peki bu hayatmıdır?

Benim daha öncede tavşanlarım olmuştu ama çocukken. Biri Daisy'ydi. Hatta Hürriyet gazetesine resmimiz çıkmıştı çocuk köşesine! Sonra onu çiftliğe vermiştik. Üniversiteyi ilk kazandığım sene yurtta kalıyordum, artık senenin bitmesine doğru bir ark.ıma kalmaya gitmiştim. Onun da 2 tavşanı vardı. Ama evde bir tane de misafir tavşan vardı. Beni görür görmez üstüme atladı ve şıp şıp yalamaya başladı. İlk görüşte aşık oldum ona. Meersem sahibi de vericek birisini arıyormuş. Ben de aldım! Ama yurda hayvan sokamazdım. O yüzden ilk gün çare bulana kadar okula götürdüm taa Beytepe'ye! Fakültenin maskotu oldu, herkes sevdi onu. Hatta servise bindiğimizde "Aaa tavşanlı kızzzz"dediler bir süre. Neyseki yazı beraber memleketim olan Anltalya'da geçirdik bebeğimle. Sıcak olduğundan duş alıyorduk hep. Sonra zaten eve çıktım,2 yıldır evimde hoppidi hoppidi geziyordu. Hala okulda ark.larım beni görüp başın sağolsun diyorlar. O kadar çok bahsederdim ki çünkü BB'den. Şimdi boş odamda boş yatağımda olur da bir köşeden çıkıverir minik melek diye umuyorum. Ama olmuyor. Alışmaya çalışıyorum yokluğuna. Birde erkeklerin tavşan bakamayacağını düşünürdüm ama bu site sayesinde fikrim değişti :) Bu harika birşey!
Back to top
BİLGE

PostPosted: Thu, 22 Feb 2007, 9:47 pm    Post subject: Reply with quote

merhaba , ben bilge . 23 yaşındayım , elektronik mühendisliğinde okuyorum

hayvanlara karşı her zaman ilgiliydim . hayvanları sevmeyen insanların birbirlerini sevebilceklerine inanmıyorum :wink:

onlarında kendilerine göre bir dünyası , sevmedikleri şeyler var . hernekadar bunu kelimelere dökemeselerde vücut dillleriyle bunu bize pekala izah edebiliyorlar . anlayabilene ....

ailemin evde beslememe izin verecekleri hayvanlar kısıtlıydı . bu yüzden ancak balık , muhabbet kuşu , papağan ve kaplumbağa beslemeye imkan bulabildim . fakat sokakta beslediğim kedi ve köpekler vardı . ( eve sokmamak kaydıyla)

hikayeye gelince ;

5 yaşındayken abim zile basıp benden bi bıçak istedi.tabiki verdim .koşarak gitti. 10 dakika sora elleri kanlar içinde geri geldi,ellerini yıkayıp geri çıktı evden. peşinden koştum ve ağacın altında arkadaşlarıyla bi kaplumbağanın bacağını kesmiş olduklarını gördüm ...o an dünya başıma yıkılmıştı. nasıl hıçkırarak ağladığımı ve abimden nasıl nefret ettiğimi kelimelere dökmek zor. bunu yapma nedenini sorduğumda gerilerek '' kızııııım ben veteriner olcam o yüzden'' demişti. o sıralar hatayda oturuyoduk ve yaşadığımız yerde bi yılan kaplumbağa ve akrep olluğu vardı . günümüz kaplumbağa akrep ve yılan peşlerinde geçerdi...bu hikayenin sevindirici kısmı ise yaklaşık bir yıl sonra ormana oyuna gittiğimizde benim o bacağı kesilmiş kaplumbağaya rastlamamdı ..hayattaydı ve o kesik bacak kaplumbağanın hareketine imkan verir bi halde kendini adapte etmişti.

ilkokul yıllarımda kaplumbağa,akrep ve yılanlardan uzak bi şehire Edirne'ye geçtik.balıklarım bakmaktan sıkılmış birinden bana verilmişlerdi ...ben onlara severek kucak açtım . zamanla doğurmaya üremeye başladılar... annem sabah 5-6 sularında abimle beni uyandırıp doğum yapmalarını izlettirirdi .harika bir olay ...
bulunduğumuz yerin biraz ilerisinde bir sazlık vardı . orda kaplumbağalar yaşardı. bir gün dayanamayıp küçücük brşeyi eve alıp geldim . ve ona bakmaya başladım .aslında dğal ortamdan alınan bi hayvan yem yer mi diye düşünmeyiniz . gayet de güzel yiyor :lol: ona da çok bağlıydım öyleki kütüphaneye giderken bile yanımda götürürdüm . ( çocuk aklı işte ) :D

kedi , özellikle köpek aşkım varıd fakat bir türlü giderilememişti bu ihtiyaç. ailem yüzünden . oysaki ben tüylü mıncıklanıcak bi bebek istiyordum . fakat ancak sokakta besleyebiliyordum onları ...

ortaokul yıllarımda bir gün pencereden içeri bi muhabbet kuşu girdi ve muhabbet kuşlu hayatım da öyle başladı . istanbula taşındıktan sora da aynı olay tekrar etti :D kafesiyle kuşumu güneşlendirirken başka bi muhabbet kuşu geldi konduiçeir aldım ikisinide . inanılmaz zeki bi kuştu yeni gelen ..sigara paketini kendi açıyor sigarayı içinden kendi çıkarıyor ve tamamiyle kemiriyordu ...rakı içip sarhoşluğu tatması ve ayakta duramması...vs onu anlatmakla bitiremem o yüzden devam etmeyeceğim :lol:

bi afrika papağanı getirtti babam .fakat yurda turla kese kağıdı içinde geliyorlarmış. anlaşılan yolda üşütmüş 3 günde öldü :cry:

niğdeye tatil için gittiğimizde köyden 2 tavşan getirdik .anneannemin balkonunda baktım onlara seve seve . biri siyahbeyaz biri bembeyaz ...fakat bi akşam yanına gittiğimde ölü buldum canımı. balkonun kenarında gözünden kan gelmişti ve incecik kalmıştı (bikaç günlük ölü gibiydi) ve inanın hala neden öldğünü merak ederim.... ertesi gün siyah beyaz olan kaçtı gitti...sanırım eşsizliğe dayanamadı ...

bir de örümcek besledim ben :lol: tabiki özel bi fanusta...

bir de geçen sene timsah almaya kalktım fakat minyatür kalamıyorlar uzunlukları 4 metreye kadar çıkıyor. petshoptaki görevli büyüyünce hayvanat bahçesine verirsin dese de benim gönlüm razı gelmedi buna...hem besleyip büyüttüğüm bişeyi başkasına veremem,kopamam; hem de ona harcıyacağım maddiyat ve maneviyata acırım 8)

çok uzun anlatıyorum yine :lol: kusura bakmayın daha uzatmayayım ...

şuan üniversite öğrencisiyim .evde 2 kişiyiz .arkadaşım veteriner adayı.

bu sene doğumgünü hediyesi olarak girdi hayatıma FAYSAL ...en güzel hediye 8) taaa adanadan kalktı geldi evime :D

oğlumla çok güzel zamanlar geçiriyoruz . onunla çok mutluyuzz . bazen dünyanın en şanslı tavşanı olduğunu düşünmeden edemiyorum . sanırım bu insanların yaşadıkları aşkları dünyanın en büyük aşkı zannetmeri gibi birşey :lol:

ama eminim sizlerin tavşanları da dünyanın en şanslı tavşanları :wink:

kaplumbağa bacağı kesen ve karşıma geçip ''kızııım ben veteriner olacağım'' diyen o sıralar 8 yaşında olan abim ise şu an veteriner olarak iş hayatına atılmış vaziyette :lol:

benim kısacık bişeyler yazma düşüncesiyle başladığım yazı aldı başını gitti... umarım yeterince sürükleyci olmuştur da sıkmamışımdır sizi :oops:

hepinize oğullarınızla ve kızlarınızla mutluluklar ....sevgiler ..

ha bu arada Faysal hepinizi öpüyomuş :wink:
Back to top
ecepinar

PostPosted: Tue, 06 Mar 2007, 10:40 am    Post subject: Reply with quote

Merhaba ben Pınar. 20 yaşındayım,bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. ankara da yaşıyorum.

ben de hayvanlara oldum olası ilgiliydim,tek çocuk olduğumdan biraz da kendime arkadaş gibi görüyordum sanırım:) balık,civciv,muhabbet kuşu,tavşan besledim,hepsi de çocukken tabi:) bir civcivimi bahçede severken elimden kedi kapmıştı,hayatımın en kötü anılarından biridir... sonra doğumgünü hediyesi olarak bir tavşan hediye edildi dayıcığım tarafından,siyah beyaz,çok tatlı bir tavşancıktı:) o zaman evimizde olan muhabbet kuşumuzla çok da iyi anlaştı,birlikte oyunlar oynadılar:) tabi o zaman çocukluk,fazla marul-yeşillik yedirdiğimden öldü tavşanım,tesadüfen benim kızamık çıkarıp ateşlendiğim gece oldu,ailem sana üzüntüsünden öldü demişti... o gün bu gündür bana hayvan alınmadı,çok üzülüyorum arkalarından diye:) kedi beslemek istedim,çok seviyorum kedileri ama annem bir türlü yanaşmadı :) kendisi hayvanları çok sevmekle birlikte deliler gibi korkuyor onlardan:) ve her zamanki anne-baba mazeretleri,"hayvanlara yazık,evde esir gibi yaşamasınlar..." vs...

herneyse,bir ay kadar önce çok güzel bir sürpriz oldu ve charlotte la tanıştım:) bana geldiğinde topi nin ilk halleri gibi minicikti,avucuma sığıyordu nerdeyse:) kıpkırmızı gözleriyle çok ama çok tatlıydı,hele boynuma,saçlarımın altına sığınması yokmu,o kadar mutlu ediyor ki beni... onu çooook seviyorum ve ona iyi bakabilmek için elimden geleni yapıyorum:) sitede kocaman olmuş tavşancıklara imrenerek bakıyorum,benim bebişim de böyle olacak mı bir gün diye:)))

benim anlatacaklarım da bu kadar,herkese sevgiler! :)
Back to top
Post new topic   Reply to topic    tavsan.org Forum Index -> Bizim Tavşanlarımız All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum